Technologické vybavení

Příčné sesazování až do délky 3400 mm

Příčné sesazování na sesazovačce Fisher+Rückle až do délky 3400 mm s automatickým odkládáním sesazenek. Zařízení s výhodou používáme při výrobě větších sérií a při výrobě velkoformátových sesazenek.

Přesné nanášení lepidla

Používané stojní vybavení nám umožňuje zajistit exaktní nanesení požadované vrstvy lepidla na hranu dýhy v celé délce svazku. Tím významě příspívá ke kvalitnímu spojení v celé délce spáry a zároveň zabraňuje tvorbě přetoků lepidla.

Čisté a zcela paralelní stříhání dýh až do délky 3300 mm

Použití dvounožových nůžek Fisher+Rückle Cutmaster nám umožňuje dosáhnout čistého a absolutně paralelního střihání dýh až do délky 3300 mm. To je zárukou jejich následného bezvadného sesazení.

Podélné sesazování dýh až do síly 2,5mm

Podélné sesazování lepenou spárou na stroji Omnimaster využíváme hlavně k výrobě skládaných sesazenek a intarzií, nebo u zakázek kde je velká členitost rozměrů.

Finální ošetření sesazenek

Stroj Edgemaster slouží na osámování a olepení konců sesazenek. Sesazenky se na tomto stroji čistě zaříznou na požadovaný formát a konce sesazenek se zajistí páskou, která chrání sesazenku proti roztržení.

Sesazování tavným vláknem

Na stroji Kuper spojujeme sesazenky tavným vláknem klasickou metodou „cikcak“. I když se v dnešní době od této technologie upouští je nutné zdůraznit, že se bez tohoto stroje v sesazovně nelze obejít, protože některé typy sesazenek nelze metodou na lepenou spáru vyrobit.

Ruční sesazování pomocí pistole

Ruční pistoli používáme např. při vkládání výplní do rámových dveří, nebo také při výrobě intarzií.

Firma Dar-Dýha, s.r.o. disponuje prvotřídním moderním vybavením pro uspokojení náročných požadavků na kvalitu a parametry finálních výrobků. Zde se můžete seznámit s výběrem z našich technologií a ukázkou jejich dopadu na výrobní proces.

Pro udržení maximálních kvalitativních parametrů a poskytování služeb na vysoké úrovni, průběžně vybíráme a investujeme do nejmodernějších technologií. Tyto inovace nám následovně umožňují poskytovat našim zákazníkům produkty vyrobené podle nejmodernějších trendů za konkurenční ceny.

Zejména v dřevozpracujícím průmyslu je vzhledem k přirozené povaze materiálu nutné zdůraznit výrazný vliv lidského faktoru na kvalitu výsledného produktu. Během našeho působení na trhu se nám podařilo vybudovat stálý tým proškolených a zkušených pracovníků, kteří se nemalou měrou podílí na úspěchu našich produktů.

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami! Rádi Vám vyjdeme vstříc.